درباره آموزشگاه

گریلی

آموزشگاه موسيقى گِرِيلى، با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مدیرمسئولی لطفعلى سيلانى، از سال١٣٦٩ تاکنون مشغول به فعالیت است. این مرکز با همکاری استادان برجسته و باتجربه و با استفاده از روش‌های آکادمیک در زمینه آموزش موسیقی، پذیرای هنردوستان و هنرجویان عزیز است.

 

روش آموزشی:

آموزشگاه موسیقی گِرِيلى برای رشته های گوناگون، روش‌های آموزشی خاصی، زیرنظر  فارغ التحصیلان موسیقی در نظر گرفته است. این آموزشگاه، علاوه بر فعالیت‌های آموزشی، براساس استانداردهای علمی و کاربردی موسیقی، گامهای  بلندی برای شناساندن موسیقی آکادمیک، و بطور کلی فرهنگ صحیح موسیقی، برداشته است. ازجمله ی این تلاش‌ها می توان به بهره‌مندی از استادان صاحب نام موسیقی ایرانی، کلاسیک و پاپ اشاره کرد که هرکدام، به عنوان سرمایه‌های ارزشمند فرهنگی و هنری کشورمان محسوب می‌شوند.

تشکیل گروه های آموزشی و حرفه ای موسیقی برای آشنایی هرچه بیشتر هنرجویان با میراث موسیقایی ایران و جهان، باور به شکوفایی موسیقی ایرانی و رشد و گسترش آن، توانمندی ها و فرصت های بی شماری را در این حیطه به همراه خواهد داشت.

آشنایی هنرجویان با گروه نوازی، ریتم شناسی، آشنایی با ادبیات موسیقی کلاسیک، ایجاد تونالیته و ونوریته مطلوب در صداها و مشارکت در ایجاد موسیقی گروهی سالم، از دیگر اهداف این مرکز هنری است. همچنین برگزاری کنسرت به نفع سازمان های مردم نهاد واقعی، هنرجویان را با اصل نوع دوستی، مردم گرایی و زندگی اجتماعی آشنا خواهد کرد.

روی نقشه